18 Nisan 2017

Tomorrow With You | Kore Dizisi | 2017
           Diziyi izlemek konusunda çok kararsızdım. Herhalde sevdiğim oyuncular olmayınca ne dizinin başlamasını hevesle bekledim ne de izlemek için can attım. Gerçi Shin Min-A'ı severim ve oyunculuğunu beğenirim. Sonunda şeytanın bacağını kırıp izledim. İzlerken de diziden büyük beklentilerim yoktu. Belki de bu sayede dizi daha zevkli geldi.
          Dizinin konusu, zaman yolcusu olan Yoo So Joon ve Song Ma Rin arasındaki aşkı anlatıyor. Yo So Joon geleceğe gidip hayatının akışını değiştirebiliyor. Bu gücü sayesinde ultra zengin bir ceo bile oluyor.  Gelecekten eşyalar, kıyafetler, son teknoloji ürünler ve yeni çıkmış yiyecekler getirebiliyor. Zaman yolcusu olmasının en keyifli kısmı bu olsa gerek. Derken normalde geleceğinde olmayan Song Ma Rin'i ölümden kurtarıyor ve onunla evleniyor. İkisininde geleceği değişiyor ve olumlu anlamda değiştiği de söylenemez. Zaman yolcusu geleceğe giderek bu sorunları çözmeye çalışıyor. Bakalım başarılı olabilecek mi? 
          Kurgusunu yeterince başarılı buldum. Tabi ki arada mantık hataları da vardı ama olsun o kadar diyelim. Konusu eşsiz olmasa da zaman yolculuğu konusunu eşsiz bir şekilde işlemişler. Sıradan dizilerde son bölümlere doğru kesin şöyle bitecek diye aklımdan geçiririm. Ama bu dizide son 2 bölümü daha çok heyecanlı ve meraklı bir şekilde izledim. Final bölümünü sevdiğim diziler benim için her zaman bir adım önde oluyor. Dizinin sonunda bütün parçaların birleşmesiyle merakınız son buluyor. Bence izlemeye değer bir diziydi. Sizde diziyi beğendiniz mi? Yorumlarınızı bekliyorum.  

4 yorum:

  1. Diziye başlamamamın tek sebebi Shin Min Ah'dır -,- Hiç sevmiyorum şu hatunu.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Kim Woo Bin sevmiş, beğenmiş diye bağrıma bastığım bir oyuncu :) Bir şans vermelisin diziye.

      Sil